(P) Cauti RCA ieftin pentru camion? Gasesti aici cele mai bune oferte: RCA ieftin camion

Angajari soferi profesionisti la compania Waberer’s

angajari-soferi-tir-incepatori-waberers-001

Grupul Waberer’s, lider de piață în Europa Centrală și de Est în domeniul transporturilor, angajează șoferi (cu experiență pe vehicul articulat 40T maxim autorizat) pentru flota reînnoită.

Responsabilități șoferi profesioniști:

– conducător auto în Uniunea Europeană

Cerințe șoferi profesioniști:

  • cu experiență pe vehicul articulat 40T maxim autorizat
  • permis categoria C+E, certificat profesional – atestat, card tahograf

Beneficii oferite

  • se oferă curs de pregătire la angajare
  • participare la technici de conducere
  • camioane noi și moderne, asigurând confort și siguranță (Volvo, DAF, Mercedes)
  • pachet salarial motivant
  • existență stabilă într-o companie cu 3300 camioane

Detalii despre interviul de angajare

Testul si interviul se tin in fiecare saptamana Marti, Miercuri, si Joi de la ora 8:00 dimineata, la sediul firmei, in Miercurea Ciuc.

Pozitie Google Maps – Waberer’s Miercurea Ciuc

Documente necesare pentru interviu sunt:

  • carte de identitate
  • permis de conducere cu categoria CE
  • atestat marfa generala

Date de contact – Waberer’s:

Relații la nr. de telefon: 0757-062600 sau 0266-312071
sau la adresa de e-mail: angajarisoferi@waberers.com

Authors